Prowadzimy kompleksową obsługę klimatyzacji. Zakres usług które prowadzimy:

  • diagnostyka
  • napełnanie
  • odgrzybianie metodą OZONOWANIA

Posługujemy się profesjonalnym sprzętem Bosch ACS 500, renomowanej, światowej marki.

Bosch ACS 500 to przenośne urządzenie, którym można sterować zarówno ręcznie, jak
i automatycznie. Służy ono do obsługi klimatyzacji w pojazdach. Umożliwia odpompowanie, oczyszczenie czynniki chłodniczego, sprawdzenie szczelności instalacji, a także napełnienie układu klimatyzacji.

Klimatyzację odgrzybiamy, stosując niezwykle skuteczną metodę OZONOWANIA za pomocą specjalistycznego urządzenia OZON-MAKER. Sprzęt służy do dezynfekcji kabin pojazdów samochodowych, a także klimatyzatorów w autach, gdzie konieczna jest czystość i higiena. OZON-MAKER to doskonałe rozwiązanie również wtedy, gdy ręczne czyszczenie za pomocą produktów chemicznych okazuje się nieskuteczne i nie likwiduje skażenia całkowicie. Zdarzają się miejsca lub punkty, których odkażanie jest niezwykle trudne, a czasem nawet niemożliwe.
W brudzie i pyle mnożą się wówczas bakterie, wirusy, zarodniki czy pleśni. Mikroorganizmy te nie tylko powodują skażenie otoczenia, lecz są także bezpośrednią przyczyną nieprzyjemnych zapachów albo wyziewów.

Jeżeli zauważyli Państwo przykry zapach w swoim aucie, zapraszamy do warsztatu Auto-Żywna w Białymstoku na odgrzybianie metodą ozonową.

bosh

ozon