Zakład blacharsko-lakierniczy w firmie AUTO-ŻYWNA z Białegostoku to zespół kilkunastu wysoko wykwalifikowanych pracowników, zajmujących się kompleksowymi naprawami nadwozi.

Nieustannie dbamy o poziom wykształcenia naszej załogi, co zapewnia wysoką jakość świadczonych usług z zakresu blacharstwa i lakiernictwa.

Stanowisko blacharskie wyposażono w ramę naprawczo-pomiarową na bazie nowoczesnego systemu
CAR-O-LINER, umożliwiającego precyzyjny pomiar płyt podłogowych
i elementów zawieszenia.

foto6m

zg1

351001-AP-95

Stanowisko naprawcze nadwozi samochodowych wyposażyliśmy także w profesjonalną, wielofunkcyjną zgrzewarkę MULTISPOT z pełnym wyposażeniem.

W warsztacie posiadamy sprzęt Airpuller AP. Urządzenie pozwala na wyciąganie wgnieceń w karoserii samochodu. Cykl pracy przebiega według następującego schematu:

  • zgrzanie elektrody z blachą
  • wyciągnięcie wgniecenia na    wcześniej określoną wysokość
  • chłodzenie, ukręcanie elektrody

Jeden cykl trwa około 1 sekundę. Czas zgrzewania blachy jest niezwykle krótki, dzięki czemu blacha nagrzewa się jedynie przy zewnętrznej powierzchni, a zatem jej parametry nie zostają uszkodzone. Metoda pozwala na znaczne ograniczenie rozbiórki samochodów, na przykład progów, przestrzeni zamkniętych i tym podobnych.

Naprawy samochodów aluminiowych – spawanie aluminium

Posiadamy Lutospawarkę do spawania aluminium, stali, stali nierdzewnej i do lutowania twardego (MIG) stali o wysokiej wytrzymałoœci z użyciem drutów CuSi i CuAl (idealne do napraw nowoczesnych karoserii samochodowych).

Lutospawarki GYS spełniają wysokie wymagania w szerokim zakresie wymaganych parametrów technologicznych.

032958